KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12154147
nr 1215 4147
Hans-Erik Eriksson (1921-1997), Sverige. Blommor och träd, signerad. Olja på pannå, 92x120
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 5 november 2018
kl 19:01:50
1.200 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)